S49014WP36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S49014WP36NM
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 5GHZ PANEL CABLE BRKT 36"
Ngā Rauemi: S49014WP36NM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S49014WP36NM
Tau Wae S49014WP36NM Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 5GHZ PANEL CABLE BRKT 36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069 pcs Pepa Raraunga S49014WP36NM.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Cable (914mm) - N Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 10W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Bracket Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 1.378" (35.00mm)
Hua 14dBi Mahinga Rawe 4.9GHz ~ 5.99GHz
Rangahau Rōpū SHF (f > 4 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 5GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5GHz WLAN Panel RF Antenna 4.9GHz ~ 5.99GHz 14dBi Cable (914mm) - N Male Bracket Mount