S2408P36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S2408P36NM
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Ngā Rauemi: S2408P36NM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S2408P36NM
Tau Wae S2408P36NM Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4448 pcs Pepa Raraunga S2408P36NM.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Cable (914mm) - N Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 1.250" (31.75mm)
Hua 8dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz WiMax™ Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 8dBi Cable (914mm) - N Male Chassis Mount