S24015PB36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S24015PB36NM
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 693 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S24015PB36NM
Tau Wae S24015PB36NM Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 693 pcs Pepa Raraunga
VSWR - Whakamutunga Cable (914mm) - N Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) - Hua 15dBi
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 15dBi Cable (914mm) - N Male Chassis Mount Nga tono -