RV24-5RD-RMCX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV24-5RD-RMCX
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHP RA RP-MMCX 18"
Ngā Rauemi: RV24-5RD-RMCX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV24-5RD-RMCX
Tau Wae RV24-5RD-RMCX Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHP RA RP-MMCX 18" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4594 pcs Pepa Raraunga RV24-5RD-RMCX.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, RP-MMCX Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 10W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 7.756" (197.00mm)
Hua 5.5dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.485GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Wi-Fi Whip, Right Angle RF Antenna 2.4GHz ~ 2.485GHz 5.5dBi Connector, RP-MMCX Female Connector Mount