QWB152RO
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QWB152RO
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
Ngā Rauemi: QWB152RO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QWB152RO
Tau Wae QWB152RO Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13886 pcs Pepa Raraunga QWB152RO.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 18.000" (457.20mm) Hua 0dB
Mahinga Rawe 152MHz ~ 162MHz Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz)
Tautanga (Poari / Pae) 157MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 157MHz Whip, Straight RF Antenna 152MHz ~ 162MHz 0dB Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QWB380
QWB380
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 6579 pcs
Tikiake: QWB380.pdf
RFQ
QWB370
QWB370
Whakaahuatanga: RF ANT 370MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 8947 pcs
Tikiake: QWB370.pdf
RFQ
QWB450
QWB450
Whakaahuatanga: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake: QWB450.pdf
QWB220
QWB220
Whakaahuatanga: RF ANT 220MHZ WHIP STR NMO 12.5"
Tikiake: QWB220.pdf
QWB152
QWB152
Whakaahuatanga: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
Tikiake: QWB152.pdf
QWB144
QWB144
Whakaahuatanga: RF ANT 144MHZ WHIP STR NMO 19"
Tikiake: QWB144.pdf
QWB162
QWB162
Whakaahuatanga: RF ANT 162MHZ WHIP STR NMO 17"
Tikiake: QWB162.pdf
QWB470
QWB470
Whakaahuatanga: RF ANT 480MHZ WHIP STR NMO 5.75"
Tikiake: QWB470.pdf
QWB136
QWB136
Whakaahuatanga: RF ANT 140MHZ WHIP STR NMO 22"
Tikiake: QWB136.pdf
QWB430
QWB430
Whakaahuatanga: RF ANT 440MHZ WHIP STR NMO 6.5"
Tikiake: QWB430.pdf
QWB406
QWB406
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO 7"
Tikiake: QWB406.pdf
QWB246
QWB246
Whakaahuatanga: RF ANT 244MHZ WHIP STR NMO BASE
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel