OF84005-FNF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OF84005-FNF
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 850MHZ WHIP STR N FEM
Ngā Rauemi: OF84005-FNF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OF84005-FNF
Tau Wae OF84005-FNF Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 850MHZ WHIP STR N FEM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1351 pcs Pepa Raraunga OF84005-FNF.pdf
VSWR 1.8 Whakamutunga Connector, N Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 994-1170 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bracket Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Teitei (Max) 24.764" (629.00mm) Hua 5.4dBi
Mahinga Rawe 840MHz ~ 870MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 850MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 850MHz Whip, Straight RF Antenna 840MHz ~ 870MHz 5.4dBi Connector, N Female Bracket Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OF824JE
OF824JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 820K OHM 1/2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 5654 pcs
Tikiake: OF824JE.pdf
RFQ
OF822JE
OF822JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 8.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 192634 pcs
Tikiake: OF822JE.pdf
RFQ
OF823J
OF823J