EXS164HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXS164HT
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 169MHZ WHIP STR HT CONN
Ngā Rauemi: EXS164HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXS164HT
Tau Wae EXS164HT Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 169MHZ WHIP STR HT CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8033 pcs Pepa Raraunga EXS164HT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, HT
Raupapa EXS Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 3.950" (100.33mm)
Hua - Mahinga Rawe 164MHz ~ 174MHz
Rangahau Rōpū VHF (f < 300 MHz) Tautanga (Poari / Pae) 169MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz Connector, HT Connector Mount