EXP806SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXP806SF
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 837MHZ WHIP STR SMA 6.9"
Ngā Rauemi: EXP806SF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXP806SF
Tau Wae EXP806SF Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 837MHZ WHIP STR SMA 6.9" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4247 pcs Pepa Raraunga EXP806SF.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, SMA Female
Raupapa EXP Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 6.900" (175.26mm)
Hua - Mahinga Rawe 806MHz ~ 869MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 837MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 837MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 869MHz Connector, SMA Female Connector Mount