EXD450HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXD450HT
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN
Ngā Rauemi: EXD450HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXD450HT
Tau Wae EXD450HT Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 460MHZ WHIP STR HT CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7589 pcs Pepa Raraunga EXD450HT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, HT
Raupapa EXD Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.880" (98.55mm) Hua -
Mahinga Rawe 450MHz ~ 470MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 460MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, HT Connector Mount Nga tono -