EXD420PL
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXD420PL
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 435MHZ WHIP STR PL CONN
Ngā Rauemi: EXD420PL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXD420PL
Tau Wae EXD420PL Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 435MHZ WHIP STR PL CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5583 pcs Pepa Raraunga EXD420PL.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, PL
Raupapa EXD Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Connector Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.590" (91.19mm) Hua -
Mahinga Rawe 420MHz ~ 450MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 435MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 435MHz Whip, Straight RF Antenna 420MHz ~ 450MHz Connector, PL Connector Mount Nga tono -