EXC806HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC806HT
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 836MHZ WHIP STR HT CONN
Ngā Rauemi: 1.EXC806HT.pdf2.EXC806HT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC806HT
Tau Wae EXC806HT Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 836MHZ WHIP STR HT CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9638 pcs Pepa Raraunga 1.EXC806HT.pdf2.EXC806HT.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, HT
Raupapa EXC Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 4.600" (116.84mm)
Hua - Mahinga Rawe 806MHz ~ 866MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 836MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 836MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, HT Connector Mount