EXC470PL
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC470PL
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 491MHZ WHIP STR PL CONN
Ngā Rauemi: 1.EXC470PL.pdf2.EXC470PL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC470PL
Tau Wae EXC470PL Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 491MHZ WHIP STR PL CONN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7321 pcs Pepa Raraunga 1.EXC470PL.pdf2.EXC470PL.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, PL
Raupapa EXC Hoki Hoki -
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 6.700" (170.18mm)
Hua - Mahinga Rawe 470MHz ~ 512MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 491MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 491MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, PL Connector Mount