ETRA4303
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETRA4303
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 440MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: 1.ETRA4303.pdf2.ETRA4303.pdf3.ETRA4303.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETRA4303
Tau Wae ETRA4303 Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 440MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2847 pcs Pepa Raraunga 1.ETRA4303.pdf2.ETRA4303.pdf3.ETRA4303.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa Phantom Elite® Hoki Hoki -
Mana - Max 150W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 3.400" (86.36mm)
Hua 3dBi Mahinga Rawe 430MHz ~ 450MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 440MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 440MHz Whip, Straight RF Antenna 430MHz ~ 450MHz 3dBi Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ETRA24003NP
ETRA24003NP
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N FEM PAN
I roto i te taonga: 2058 pcs
Tikiake: ETRA24003NP.pdf
RFQ
ETRA4303P
ETRA4303P
Whakaahuatanga: RF ANT 440MHZ WHIP STR N FEM PAN