DC25HDPF2P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DC25HDPF2P
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
Ngā Rauemi: 1.DC25HDPF2P.pdf2.DC25HDPF2P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DC25HDPF2P
Tau Wae DC25HDPF2P Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 2.5GHZ GRID CAB BRKT 30" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1117 pcs Pepa Raraunga 1.DC25HDPF2P.pdf2.DC25HDPF2P.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Cable (762mm) - N Male
Raupapa - Hoki Hoki -14dB
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bracket Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 24.000" (609.60mm) Hua 24dBi
Mahinga Rawe 2.5GHz ~ 2.7GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5GHz WiMax™ Parabolic Grid RF Antenna 2.5GHz ~ 2.7GHz 24dBi Cable (762mm) - N Male Bracket Mount Nga tono WiMax™