CA100-NM-RASMAM-12
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA100-NM-RASMAM-12
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua CABLE ASSY COAX 12INCH NM
Ngā Rauemi: CA100-NM-RASMAM-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA100-NM-RASMAM-12
Tau Wae CA100-NM-RASMAM-12 Kaihanga Laird Technologies - Antennas
He Rahinga Kei te wātea 8486 pcs Pepa Raraunga CA100-NM-RASMAM-12.pdf
Kāhua SMA to N-Type Raupapa CA178
Ētahi Ingoa CA100NMRASMAM12 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa 12.00" (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Male to Male
Tautanga - Max 6GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type Male to Male LMR 100 12.00" (304.80mm) Tae Copper