BW4065CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BW4065CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BW4065CS
Tau Wae BW4065CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1983 pcs Pepa Raraunga
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) - Hua 5dB
Mahinga Rawe 406MHz ~ 430MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 418MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 418MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 430MHz 5dB Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BW4063S
BW4063S
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 2343 pcs
Tikiake:
RFQ
BW4065CNS
BW4065CNS
I roto i te taonga: 2127 pcs
Tikiake:
RFQ
B1323S
B1323S
Whakaahuatanga: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE