BB8965CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BB8965CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: BB8965CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BB8965CS
Tau Wae BB8965CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1647 pcs Pepa Raraunga BB8965CS.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 13.375" (339.72mm) Hua 5dB
Mahinga Rawe 896MHz ~ 970MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 933MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 5dB Connector, NMO Base Mount Nga tono -