BB8065CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BB8065CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: BB8065CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BB8065CS
Tau Wae BB8065CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1844 pcs Pepa Raraunga BB8065CS.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 16.000" (406.40mm) Hua 5dB
Mahinga Rawe 806MHz ~ 866MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 836MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 836MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz 5dB Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BB8065C
BB8065C
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 836MHZ WHIP STR BASE MT
I roto i te taonga: 1960 pcs
Tikiake: BB8065C.pdf
RFQ
BB831E7904HTSA1
BB831E7904HTSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: DIODE VAR CAP 30V 20MA SOD-323
I roto i te taonga: 4893 pcs
Tikiake: BB831E7904HTSA1.pdf
RFQ
BB8063
BB8063
Whakaahuatanga: RF ANT 836MHZ WHIP STR NMO BASE