BB4065CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BB4065CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: BB4065CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BB4065CS
Tau Wae BB4065CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1826 pcs Pepa Raraunga BB4065CS.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 39.500" (100.33cm) Hua 5dBi
Mahinga Rawe 406MHz ~ 430MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 418MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 418MHz Whip, Straight RF Antenna 406MHz ~ 430MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BB4/3
BB4/3
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: JUMPER-COMB BAR 3P 4MM TB 20PC
I roto i te taonga: 5407 pcs
Tikiake:
RFQ
BB4065C
BB4065C
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 2320 pcs
Tikiake: BB4065C.pdf
RFQ
BB4063
BB4063
Tikiake: BB4063.pdf
BB4062N
BB4062N
Tikiake: BB4062N.pdf
BB4/4
BB4/4
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: JUMPER-COMB BAR 4P 4MM TB 15PC