B8965CNN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B8965CNN
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: 1.B8965CNN.pdf2.B8965CNN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B8965CNN
Tau Wae B8965CNN Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1314 pcs Pepa Raraunga 1.B8965CNN.pdf2.B8965CNN.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Teitei (Max) - Hua 5dBi
Mahinga Rawe 896MHz ~ 970MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 933MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B8965CS
B8965CS
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 1673 pcs
Tikiake: B8965CS.pdf
RFQ
B8965CNS
B8965CNS
Whakaahuatanga: RF ANT 896MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 1915 pcs
Tikiake: B8965CNS.pdf
RFQ
B8924T
B8924T
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga: IC CHIP
Tikiake:
B89S59NLT
B89S59NLT
Whakaahuatanga: IC CHIP
Tikiake:
B8965C
B8965C
Tikiake: B8965C.pdf
B8965CNSRO
B8965CNSRO
Tikiake: B8965CNSRO.pdf
B8965CR
B8965CR
Tikiake: B8965CR.pdf
B8963
B8963
B8965CN
B8965CN
Tikiake: B8965CN.pdf
B8965CNRO
B8965CNRO
Tikiake: B8965CNRO.pdf
B8962N
B8962N
Whakaahuatanga: WHIP MC 1/2 896-970MHZ 2.4CH NGP
B8965CNR
B8965CNR
Tikiake: B8965CNR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel