ADB150RO
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADB150RO
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 162MHZ WHIP STR BASE MT
Ngā Rauemi: ADB150RO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADB150RO
Tau Wae ADB150RO Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 162MHZ WHIP STR BASE MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8786 pcs Pepa Raraunga ADB150RO.pdf
VSWR - Whakamutunga -
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Base Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) - Hua -
Mahinga Rawe 150MHz ~ 174MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 162MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 162MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 174MHz Base Mount Nga tono -