AB8963CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB8963CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: AB8963CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB8963CS
Tau Wae AB8963CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2566 pcs Pepa Raraunga AB8963CS.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 200W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) -
Hua 3.5dBi Mahinga Rawe 896MHz ~ 970MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 933MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 3.5dBi Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AB8963C
AB8963C
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE