AB8063CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB8063CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: AB8063CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB8063CS
Tau Wae AB8063CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2663 pcs Pepa Raraunga AB8063CS.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 200W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) -
Hua 3.5dBi Mahinga Rawe 806MHz ~ 896MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 851MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 851MHz Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 896MHz 3.5dBi Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AB8
AB8
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: SWITCH UNITPB BOOTED 30 MM NON I
I roto i te taonga: 10280 pcs
Tikiake: AB8.pdf
RFQ
AB839
AB839
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: ADAPTER SCSI INT/EXT DB25 HP FEM
I roto i te taonga: 4130 pcs
Tikiake: AB839.pdf
RFQ
AB8063C
AB8063C
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE