AB4503CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB4503CS
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE
Ngā Rauemi: AB4503CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB4503CS
Tau Wae AB4503CS Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2381 pcs Pepa Raraunga AB4503CS.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, NMO
Raupapa - Hoki Hoki -
Mana - Max 200W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Base Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) -
Hua 3.5dBi Mahinga Rawe 450MHz ~ 470MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 450MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 450MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz 3.5dBi Connector, NMO Base Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AB4503S
AB4503S
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE
I roto i te taonga: 2691 pcs
Tikiake: AB4503S.pdf
RFQ
AB450
AB450
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN ADAPTER MOUSE PS/2
I roto i te taonga: 45778 pcs
Tikiake: AB450.pdf
RFQ
AB4503
AB4503
Tikiake: AB4503.pdf
AB440
AB440
Whakaahuatanga: CONN KEYBOARD ADAPTER 5P-6P F-M
Tikiake: AB440.pdf
AB467
AB467
Whakaahuatanga: ADAPTER RS 232 DSUB 9M-25M
Tikiake: AB467.pdf
AB468
AB468
Whakaahuatanga: ADAPTER RS 232 DSUB 9M-25F
Tikiake: AB468.pdf
AB441
AB441
Whakaahuatanga: CONN KEYBOARD ADAPTER 6P-6P F-F
Tikiake: AB441.pdf
AB450K
AB450K
Whakaahuatanga: CABLE ADAPTER MOUSE PS/2 15CM
Tikiake: AB450K.pdf
Tikiake: AB450.pdf
AB450S
AB450S
Tikiake: AB450S.pdf
AB469
AB469
Whakaahuatanga: ADAPTER RS 232 DSUB 9F-25F
Tikiake: AB469.pdf
AB4503C
AB4503C
Tikiake: AB4503C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel