L1T2-3070000002500
LUMILEDSLUMILEDS
L1T2-3070000002500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L1T2-3070000002500
Kaihanga / Waitohu: LUMILEDS
Whakaahuatanga hua LED LUXEON WARM WHITE 3000K 2SMD
Ngā Rauemi: 1.L1T2-3070000002500.pdf2.L1T2-3070000002500.pdf3.L1T2-3070000002500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L1T2-3070000002500
Tau Wae L1T2-3070000002500 Kaihanga LUMILEDS
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.8V Tirohia te Angle 120°
Tuhinga o mua o te Whakanui 3°C/W Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm) Raupapa LUXEON TX
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Ētahi Ingoa 1416-1236-2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 125 lm/W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.12mm)
Putanga @ 85 ° C, Tono - Whakamātautau 245 lm (Typ) Flux @ 25 ° C, Tono - Whakamātautau -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting LUXEON TX White, Warm 3000K 2.8V 700mA 120° 2-SMD, No Lead Exposed Pad Tono - Whakamātau 700mA
Anei - Max 1.5A Tae White, Warm