LT3063IMS8E-3.3#PBF
Linear Technology
LT3063IMS8E-3.3#PBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LT3063IMS8E-3.3#PBF
Kaihanga / Waitohu: Linear Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO ADJ 0.2A 8MSOP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LT3063IMS8E-3.3#PBF
Tau Wae LT3063IMS8E-3.3#PBF Kaihanga Linear Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO ADJ 0.2A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 220mA Momotuhi - Whakauru 1.6 V ~ 45 V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-MSOP Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Topology Whakahaere 200mA
Ko te poari 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tuhinga o mua 0.53V @ 200mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga LT3063IMS8E-3.3#PBF Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 8-MSOP Whakaahuatanga IC REG LDO ADJ 0.2A 8MSOP
Nama - Whakaputa 3.3V Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LT3063MPDCB#TRMPBF
LT3063MPDCB#TRMPBF
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 200MA 8DFN
I roto i te taonga: 22043 pcs
Tikiake: LT3063MPDCB#TRMPBF.pdf
RFQ
LT3063IMS8E-5#PBF
LT3063IMS8E-5#PBF
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 200MA 8MSOP
I roto i te taonga: 48728 pcs
Tikiake: LT3063IMS8E-5#PBF.pdf
RFQ
LT3063MPDCB
LT3063MPDCB
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR
Tikiake:
LT3063IMS8E#PBF
LT3063IMS8E#PBF
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 200MA 8MSOP
Tikiake: LT3063IMS8E#PBF.pdf
LT3063IMS8E-5#TRPBF
LT3063IMS8E-5#TRPBF
Tikiake: LT3063IMS8E-5#TRPBF.pdf
LT3063IDCB-5
LT3063IDCB-5
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR
Tikiake:
LT3063IMS8E-3.3#TRPBF
LT3063IMS8E-3.3#TRPBF
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8MSOP