SKS.M22.GLAJ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SKS.M22.GLAJ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua RCPT PNL MNT
Ngā Rauemi: SKS.M22.GLAJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKS.M22.GLAJ
Tau Wae SKS.M22.GLAJ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga RCPT PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga SKS.M22.GLAJ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M22 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga S
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -