SKP.M10.GLVJ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SKP.M10.GLVJ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua RCPT PNL MNT
Ngā Rauemi: SKP.M10.GLVJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SKP.M10.GLVJ
Tau Wae SKP.M10.GLVJ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga RCPT PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5183 pcs Pepa Raraunga SKP.M10.GLVJ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M10 Rauemi Hee Sulfone
Kua oti te Rei - Raupapa SP
Packaging Bulk Whakatakotoranga P
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Whakatauranga onamata 4.2A Whakaaetanga Mea -