PTG.M0.7GL.LC39NY
Hua Hua
Tau Wae: PTG.M0.7GL.LC39NY
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PTG.M0.7GL.LC39NY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTG.M0.7GL.LC39NY
Tau Wae PTG.M0.7GL.LC39NY Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga PTG.M0.7GL.LC39NY.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M07 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black, Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTG.M0.6NY.LC65N
PTG.M0.6NY.LC65N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5203 pcs
Tikiake: PTG.M0.6NY.LC65N.pdf
RFQ
PTG.M0.7GL.LC39N
PTG.M0.7GL.LC39N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP