PSG.M0.5YL.LC52VZ
Hua Hua
Tau Wae: PSG.M0.5YL.LC52VZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PSG.M0.5YL.LC52VZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSG.M0.5YL.LC52VZ
Tau Wae PSG.M0.5YL.LC52VZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3969 pcs Pepa Raraunga PSG.M0.5YL.LC52VZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M05 Rauemi Hee Polyoxymethylene (POM), Acetal
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 90°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Black, Green
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polyoxymethylene (POM), Acetal