PSA.1E.650.CTLC50Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA.1E.650.CTLC50Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PNL RCPT TRIAX SKT SLDER
Ngā Rauemi: PSA.1E.650.CTLC50Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA.1E.650.CTLC50Z
Tau Wae PSA.1E.650.CTLC50Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5344 pcs Pepa Raraunga PSA.1E.650.CTLC50Z.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 1E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 5000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 Nut
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Triaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Panel Mount Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Receptacle, Female Socket
Kāhua Hononga Triaxial Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper Kamupene Cable RG-174, 178, Belden 9222
Rauemi Ara Brass Kua mutu te tinana Chrome
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSA.1E.305.CLLC60Z
PSA.1E.305.CLLC60Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC RCPT 5POS SOLDER CUP