PSA.1E.250.CTLC50
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA.1E.250.CTLC50
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PNL MNT RCPT COAX SKT SLDER
Ngā Rauemi: PSA.1E.250.CTLC50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA.1E.250.CTLC50
Tau Wae PSA.1E.250.CTLC50 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5507 pcs Pepa Raraunga PSA.1E.250.CTLC50.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 1E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 1000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 Nut
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Panel Mount Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Receptacle, Female Socket
Kāhua Hononga Coaxial Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper Kamupene Cable RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B
Rauemi Ara Brass Kua mutu te tinana Chrome
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSA.1E.250.CTLC40Z
PSA.1E.250.CTLC40Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PNL MNT RCPT COAX SKT SLDER
I roto i te taonga: 5064 pcs
Tikiake: PSA.1E.250.CTLC40Z.pdf
RFQ
PSA.1E.250.CTLC35
PSA.1E.250.CTLC35
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5364 pcs
Tikiake: PSA.1E.250.CTLC35.pdf
RFQ
PSA.1E.250.CTLC50Z
PSA.1E.250.CTLC50Z
Whakaahuatanga: CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER