PSA.0E.250.CTLC50
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA.0E.250.CTLC50
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER
Ngā Rauemi: 1.PSA.0E.250.CTLC50.pdf2.PSA.0E.250.CTLC50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA.0E.250.CTLC50
Tau Wae PSA.0E.250.CTLC50 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5471 pcs Pepa Raraunga 1.PSA.0E.250.CTLC50.pdf2.PSA.0E.250.CTLC50.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 0E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut Nga Takahanga Tae 5000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Panel Mount Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Receptacle, Female Socket
Kāhua Hononga Coaxial Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper Kamupene Cable RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B