PRG.M0.6NL.LC52NZ
Hua Hua
Tau Wae: PRG.M0.6NL.LC52NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PRG.M0.6NL.LC52NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG.M0.6NL.LC52NZ
Tau Wae PRG.M0.6NL.LC52NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4532 pcs Pepa Raraunga PRG.M0.6NL.LC52NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M06 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PRG.M0.6NL.LC39NZ
PRG.M0.6NL.LC39NZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4449 pcs
Tikiake: PRG.M0.6NL.LC39NZ.pdf
RFQ
PRG.M0.6NL.LC52N
PRG.M0.6NL.LC52N
Kaihanga: LEMO