PRA.M0.7TL.LC39NZ
Hua Hua
Tau Wae: PRA.M0.7TL.LC39NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PRA.M0.7TL.LC39NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRA.M0.7TL.LC39NZ
Tau Wae PRA.M0.7TL.LC39NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga PRA.M0.7TL.LC39NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M07 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PRA.M0.7TL.LC65N
PRA.M0.7TL.LC65N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE RCPT
I roto i te taonga: 4044 pcs
Tikiake:
RFQ
PRA.M0.7TL.LC39N
PRA.M0.7TL.LC39N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP