PNG.3B.303.NLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PNG.3B.303.NLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PNG.3B.303.NLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PNG.3B.303.NLLD62Z
Tau Wae PNG.3B.303.NLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5992 pcs Pepa Raraunga PNG.3B.303.NLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 25A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Nickel