PNG.1B.304.CLLD62
Hua Hua
Tau Wae: PNG.1B.304.CLLD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PNG.1B.304.CLLD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PNG.1B.304.CLLD62
Tau Wae PNG.1B.304.CLLD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5725 pcs Pepa Raraunga PNG.1B.304.CLLD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PNG.225.AZZ
PNG.225.AZZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONICAL NUT BLUE FOR PNG.M
I roto i te taonga: 4996 pcs
Tikiake:
RFQ
PNG.1B.304.CLLD62Z
PNG.1B.304.CLLD62Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP