PKG.3B.310.CLLD10
Hua Hua
Tau Wae: PKG.3B.310.CLLD10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PKG.3B.310.CLLD10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKG.3B.310.CLLD10
Tau Wae PKG.3B.310.CLLD10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5911 pcs Pepa Raraunga PKG.3B.310.CLLD10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PKG.3B.310.CLLM52Z
PKG.3B.310.CLLM52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4655 pcs
Tikiake: PKG.3B.310.CLLM52Z.pdf
RFQ
PKG.3B.310.CLLD10Z
PKG.3B.310.CLLD10Z
Kaihanga: LEMO