PKG.2B.312.CLLD99
Hua Hua
Tau Wae: PKG.2B.312.CLLD99
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12PS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: PKG.2B.312.CLLD99.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKG.2B.312.CLLD99
Tau Wae PKG.2B.312.CLLD99 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 6029 pcs Pepa Raraunga PKG.2B.312.CLLD99.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)