PKG.2B.306.CLLD92
Hua Hua
Tau Wae: PKG.2B.306.CLLD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PKG.2B.306.CLLD92.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKG.2B.306.CLLD92
Tau Wae PKG.2B.306.CLLD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga PKG.2B.306.CLLD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome