PKG.2B.305.CLLD62
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PKG.2B.305.CLLD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PKG.2B.305.CLLD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKG.2B.305.CLLD62
Tau Wae PKG.2B.305.CLLD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4461 pcs Pepa Raraunga PKG.2B.305.CLLD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome