PHM.0B.304.CLAD56Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHM.0B.304.CLAD56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHM.0B.304.CLAD56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHM.0B.304.CLAD56Z
Tau Wae PHM.0B.304.CLAD56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5386 pcs Pepa Raraunga PHM.0B.304.CLAD56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga M
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome