PHL.2K.307.CYCC65
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHL.2K.307.CYCC65
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHL.2K.307.CYCC65.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHL.2K.307.CYCC65
Tau Wae PHL.2K.307.CYCC65 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5928 pcs Pepa Raraunga PHL.2K.307.CYCC65.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga L
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 11A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHL.1L.306.KLLT61Y
PHL.1L.306.KLLT61Y
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5349 pcs
Tikiake:
RFQ
PHL.1K.316.KLAC45Z
PHL.1K.316.KLAC45Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 3966 pcs
Tikiake: PHL.1K.316.KLAC45Z.pdf
RFQ
PHL3
PHL3
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: PAD H&LE LOCK UTS 400N-UTS 600N
I roto i te taonga: 984 pcs
Tikiake: PHL3.pdf
PHL2-KIT
PHL2-KIT
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES KIT 100-910 1/16W 1100PCS
Tikiake:
PHL.1L.306.KLLT61Z
PHL.1L.306.KLLT61Z
Tikiake: PHL.1L.306.KLLT61Z.pdf
PHL0
PHL0
Whakaahuatanga: PAD H&LE LOCK UTE 100E
Tikiake: PHL0.pdf
PHL.1K.316.KLAY45Z
PHL.1K.316.KLAY45Z
Tikiake: PHL.1K.316.KLAY45Z.pdf
PHL2
PHL2
Whakaahuatanga: PAD H&LE LOCK UTS150N & UTS 250N
Tikiake: PHL2.pdf
PHL3-KIT
PHL3-KIT
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES KIT 1K-9.53K 1/16W 1650PCS
PHL1-KIT
PHL1-KIT
Whakaahuatanga: RESISTOR KIT 1-75 1/16W 850PCS
PHL.2K.304.CYCC45Z
PHL.2K.304.CYCC45Z
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP