PHJ.2B.314.CYCD99
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.2B.314.CYCD99
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE RCPT
Ngā Rauemi: PHJ.2B.314.CYCD99.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.2B.314.CYCD99
Tau Wae PHJ.2B.314.CYCD99 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5082 pcs Pepa Raraunga PHJ.2B.314.CYCD99.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome