PHJ.2B.306.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.2B.306.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHJ.2B.306.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.2B.306.CLAD62Z
Tau Wae PHJ.2B.306.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4052 pcs Pepa Raraunga PHJ.2B.306.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHJ.2B.308.CYCD52Z
PHJ.2B.308.CYCD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5928 pcs
Tikiake: PHJ.2B.308.CYCD52Z.pdf
RFQ
PHJ.2B.308.CLAD92
PHJ.2B.308.CLAD92
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE RCPT
I roto i te taonga: 5071 pcs
Tikiake: PHJ.2B.308.CLAD92.pdf
RFQ
PHJ.2B.306.CLAD62
PHJ.2B.306.CLAD62
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP