PHJ.0B.302.CYCD42
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.0B.302.CYCD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHJ.0B.302.CYCD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.0B.302.CYCD42
Tau Wae PHJ.0B.302.CYCD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5964 pcs Pepa Raraunga PHJ.0B.302.CYCD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome