PHG.4K.320.CYMC75
Hua Hua
Tau Wae: PHG.4K.320.CYMC75
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.4K.320.CYMC75.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.4K.320.CYMC75
Tau Wae PHG.4K.320.CYMC75 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4618 pcs Pepa Raraunga PHG.4K.320.CYMC75.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome