PHG.4B.320.CYMM92Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.4B.320.CYMM92Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE RCPT
Ngā Rauemi: PHG.4B.320.CYMM92Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.4B.320.CYMM92Z
Tau Wae PHG.4B.320.CYMM92Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5374 pcs Pepa Raraunga PHG.4B.320.CYMM92Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome