PHG.3K.310.CLMC10Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3K.310.CLMC10Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.3K.310.CLMC10Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3K.310.CLMC10Z
Tau Wae PHG.3K.310.CLMC10Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5069 pcs Pepa Raraunga PHG.3K.310.CLMC10Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome