PHG.3B.330.CLLD92Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3B.330.CLLD92Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.3B.330.CLLD92Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3B.330.CLLD92Z
Tau Wae PHG.3B.330.CLLD92Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4470 pcs Pepa Raraunga PHG.3B.330.CLLD92Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome